Prodej bytu 1+kk, 36,1 m² - Praha 8 - Libeň, Ev.č.: 00877
Cena:
4 213 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie:
Byty 1+kk
Lokalita:
Primátorská 160/25, Praha - Libeň
Okres:
Hlavní město Praha
Vlastnictví:
Osobní
Plocha užitná:
37 m²
Počet podlaží:
6
Podlaží umístění:
1
Stav:
Novostavba
Budova:
Cihlová
Zástavba:
Obytná
Rok kolaudace:
2018
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Bezbariérový:
ano
Míst k parkování:
1
Parkování:
ano
Výtah:
ano
Balkón:
ano (2m²)
Sklep:
ano (2m²)
Doprava:
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Popis:

Společnost «Home Real Estate» exkluzivně nabízí k prodeji bytovou jednotku 1+kk o velikosti 36,1 m2, s balkóném o rozloze 2,3 m2 v bytovém domě "Primátorská".

Byt se nachází v 1 nadzemním podlaží, a disponuje parkovacím stáním a sklepem (1,5 m2), které jsou již v ceně. Interiér nabízí obývací pokoj (28 m2) s potřebnou komunikaci pro přípojení kuchyňské linky a vstupem do balkonu (2,3 m2), předsíň (3,5 m2), koupelnu s toaletou (3,1 m2 ).

V projektu "Bytový dům Primátorská" je kladen důraz na funkčnost a estetiku bytových jednotek. Komfort bydlení dotvářejí velká okna až k podlaze s naprostou zvukovou izolaci, čímž je zajištěno maximální osvětlení a komfort vašeho bytu. Zároveň je projekt koncipován jako energeticky úsporná budova, díky čemuž budou provozní náklady spojené s bydlením v projektu velmi nízké.

"Bytový dům Primátorská" bezprostředně navazuje na rozlehlý park "Pod Korábem", který je zeleným srdcem lokality. Bydlení v klidu parku a zároveň v dosahu centra města je ideálním spojením aktivního životního stylu. Pár minut chůze od vašeho nového domova se nachází obchody, úřady i městská hromadná doprava. Rodiny s dětmi ocení blízkost školy a školky, které jsou v pěší vzdálenosti.

Park "Pod Korábem" je vyhledávaným místem pro volnočasové aktivity a v širším okolí najdete další zelené plochy jako např. "Thomayerovy sady" a přírodní památka "Bílá skála". V "Thomayerových sadech" se navíc nachází sportovní areál s fotbalovým hřištěm a tenisovými kurty. V parném létě oceníte i nedaleké venkovní koupaliště "Stírka".

Hlavní cyklotrasa vedoucí celou Prahou podél Vltavy, která je vhodná i pro kolečkové brusle, vede jen několik kroků od domu. "Do Zoo Trója" Vám bude cesta na kole trvat jen 14 minut a naprostou většinu z délky tratě pojedete po cyklostezce.Dopravní dostupnost: 5 minut pěšky jsou tramvajové a autobusové zastávky "U Kříže". Autem se do centra dostanete za 15 minut díky vyústění tunelu Blanka v Tróji.

Celková cena: 4.213.000 CZK, včetně provizí a všech poplatků.

Lokalita:

Prohlédněte zdarma tento byt

Uveďte prosím Vaše telefonní číslo, abychom se domluvili na vhodný termín prohlídky

Ozveme se Vám během 15 minut
Veškeré osobní informace jsou soukromé a slouží pouze pro spojení s manažerem

Mohlo by Vás také zajímat

Dostávejte nové nabídky

s aktuálními variantami bytů k pronájmu v Praze

varianty Vám budou chodit na e-mail jednou týdně
Veškeré osobní informace jsou soukromé a slouží pouze pro spojení s manažerem