Rezidence "Donská", Ev.č.: 00398
Cena:
od 19 350 Kč za měsíc
Kategorie:
Projekt
Lokalita:
Donská, Praha
Okres:
Hlavní město Praha
NemovitostPlochaBalkonParkováníCena
Pronájem, Byty 3+kk, 124,3 m² - Praha 2 - Vinohrady.124 m²nene50 000 Kč za měsíc
Pronájem, Byty 3+kk, 124,3 m² - Praha 2 - Vinohrady.124 m²nene50 000 Kč za měsíc

Popis:

Rezidenční projekt "Donská 12" je vzdálen pouhých 900m od Náměstí Míru a 2 km od samotného centra města – Václavského náměstí. Výborné dopravní spojení je zajištěno díky tramvajové a autobusové zastávce „Krymská“, nacházející se 100m od domu. Místo samotné je velmi klidné v jednosměrné ulici s malým provozem. Jen 100m od domu se nachází Havlíčkovy sady neboli park "Grébovka", s velkou vinicí, kavárnou, dětským hřištěm a možností nejrůznějších aktivit v průběhu celého roku.

Byty v novém moderním domě v prestižní lokalitě Vršovic jsou již dokončeny, vybaveny a připraveny k nastěhování. Luxusní rezidenční projekt, který se pyšní 17 byty a komerčními prostory v přízemí, uspokojí zejména zájemce s požadavky na nadstandardní bydlení na výborné adrese. Vybírat lze z praktických a moderně řešených dispozic 1+kk až 4+kk s terasami. Všechny byty jsou vybaveny luxusními kuchyněmi včetně spotřebičů, součástí standardního vybavení je i pračka se sušičkou, připojení k internetu a TV signál. Ostatní vybavení je podle dohody – nabízí se možnost plného zařízení či varianta prázdného bytu. V přízemí domu se nabízí možnost pronájmu několika nebytových jednotek pro obchod či kancelář.

V bezprostřední blízkosti domu se nachází tramvajová a autobusová zastávka, cesta ke stanici metra "I. P. Pavlova" trvá přibližně 5 minut. Veškerá občanská vybavenost v okolí je samozřejmostí – mateřská, základní i střední škola, úřady, pošta, restaurace a mnoho obchodů, nabízejících široký sortiment a služby, příjemný prostor pro relaxaci a aktivní odpočinek skýtají blízké parky.

Lokalita:

Rezidence

Získejte zdarma aktuální byty v rezidenci Rezidence "Donská"

varianty příjdou do Vaší schránky během 30 minut
zavoláme Vám, pokud se objeví něco nového
Veškeré osobní informace jsou soukromé a slouží pouze pro spojení s manažerem

Mohlo by Vás také zajímat

Dostávejte nové nabídky

s aktuálními variantami bytů k pronájmu v Praze

varianty Vám budou chodit na e-mail jednou týdně
Veškeré osobní informace jsou soukromé a slouží pouze pro spojení s manažerem