Rezidence "Nová Botanica", Ev.č.: 00349
Cena:
od 17 000 Kč za měsíc
Kategorie:
Projekt
Lokalita:
Pekařská, Praha
Okres:
Hlavní město Praha

Popis:

"Nová Botanica" je oblíbená rezidence, jejíž stavba se odehrávala ve 4 etapách. Zde uvidíte bytové domy a útulné odinné domy.

V projektu tohoto bytového komplexu byl kladen důraz na přírodní prvek: zeleň kolem rezidence postupně přelévá do širokého přírodního parku, který je ideální pro aktivní odpočinek. Také v rámci výstavby byl vytvořen tzv. biokoridor o rozloze 25.000 m2, který slouží jako stěna mezi městskou zástavbou a rezidencí "Botanica". Navíc je zde postavena Německá škola a několik bytových domů, vhodných pro starší lidi.

Všechny apartmány jsou vyrobeny s použitím vysoce kvalitních materiálů. Zde je také instalován solární systém pro ohřev vody, díky kterému je možné dosáhnout snížení spotřeby energie až o 66%. Zalévání zeleně v okolí domu bude brzy prováděno pomocí dešťové vody: za tímto účelem se bude sbírat ve speciálních podzemních nádržích.

I přesto, že rezidence byla postavena v přírodě, infrastruktura je zde velmi rozvinutá, a je zde výborná dopravní dostupnost: v blízkosti se nachází autobusová zastávka "Nušlova" (№ 137, 149, 184, 904), a také stanice metra "Hůrka" (linka B). Do centra města se dostanete za pouhých 15 minut.

Lokalita:

Rezidence

Získejte zdarma aktuální byty v rezidenci Rezidence "Nová Botanica"

varianty příjdou do Vaší schránky během 30 minut
zavoláme Vám, pokud se objeví něco nového
Veškeré osobní informace jsou soukromé a slouží pouze pro spojení s manažerem

Mohlo by Vás také zajímat

Dostávejte nové nabídky

s aktuálními variantami bytů k pronájmu v Praze

varianty Vám budou chodit na e-mail jednou týdně
Veškeré osobní informace jsou soukromé a slouží pouze pro spojení s manažerem