Rezidence "Dock"

Komplex domů tvoří soukromý prostor, který nabízí vše pro moderní způsob života. Nový bytový projekt "DOCK" se nachází na rozhraní Karlínu a Libně na Praze 8. To je špičková nabídka pro ty, co chtějí bydlet ve slunném bytě poblíž vody.

Rezidence "Dock"

V rámci projektu "Dock B" byla v červnu zkolaudována první etapa "River Watch I", do které se již stěhují nájemníci. Druhou etapu "River Watch II" tvoří tři právě vznikající nízkopodlažní bytové domy s celkem 73 byty, které jsou dostupné v dispozicích od 1+kk až po luxusní penthousy. Další etapa luxusního projektu "River Watch III" se již chystá.
Všechny bytové jednotky charakterizují velkolepé prosklené plochy, francouzská okna, expresivní vstupní haly, světelné podhledy, výběr kvalitních povrchových materiálů a luxusní vybavení interiérů reflektující individuální potřeby každého majitele. Byty zároveň disponují balkonem, terasou či předzahrádkou s jedinečným výhledem na vodní hladinu nebo zeleň. 

IMG_1527_1_result
 
Rezidence "DOCK" nabízí i dostatek podzemních parkovacích stání, kolárnu a mycí box, stejně jako centrální recepci s obsluhou 24 hodin denně. Mimo jiné jednotlivé etapy projektu "DOCK" získaly hodně ocenění v prestižních soutěžích jako jsou například "Best of reality" nebo "CIJ Awards".
 
V pěší vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost pro komfortní a pohodlný život: tramvajová a autobusová zastávky Divadlo pod Palmovkou (100 m), metro Palmovka (250 m), supermarket Billa (150 m), velký výběr restaurací a kaváren, lékárna a zelený park.

Dostávejte nové nabídky

s aktuálními variantami bytů k pronájmu v Praze

varianty Vám budou chodit na e-mail jednou týdně
Veškeré osobní informace jsou soukromé a slouží pouze pro spojení s manažerem