Rezidence "Korunní"

Místo pro luxusní bydlení v blízkosti centra Prahy. Komplex novostaveb v klidné lokalitě Prahy 2 – Vinohrady, zasazený do stávající historické zástavby. Centrem Vinohrad je v současnosti především Náměstí Míru, Vinohradská třída a Riegerovy a Havlíčkovy sady. Najdete zde jak významná nákupní centra, tak i divadla, vyhlídky a možnosti k posezení

Rezidence "Korunní"

Rezidence "Korunní" tvoří komplex tří novostaveb – "Boulevard", "Villa" a "Industrial". Nabízí ateliéry, byty s dispozičním řešením od 2+kk až po 3+kk a luxusní nadstandardní bytové jednotky.

Všechny tři části projektu dohromady tvoří soubor budov o čtvercovém půdorysu, uvnitř kterého se nachází rozlehlý dvůr s vodní plochou, zelení a lavičkami.

IMG_1535_blended

BOULEVARD

Severní část komplexu, prostorný a dobře vybavený bytový dům o osmi patrech. Byty disponující vnitřní prostorové řešení a kvalitní vybavení. Všechny byty mají balkony
s výhledem na okolní město od Stašnic po Pankrác.

VILLA

Východní a jižní část komplexu tvoří moderní novostavba s tradicí vinohradských činžáků. Stavba má proměnlivou výšku – postupně se svažuje směrem k Hradešínské a Říčanské ulici tak, aby v nejnižším bodě navázala na stávající zástavbu městských vil.

INDUSTRIAL

Západní část komplexu disponujicí parametry nadstandartních bytů. Novostavba sousedí se stávajícím bytovým komplexem Korunní dvůr oblíbeným mezi českými celebritami. Byty Industrial od ostatních odlišují technické detaily. Disponují hliníková okna, kovové zárubně.

Dostávejte nové nabídky

s aktuálními variantami bytů k pronájmu v Praze

varianty Vám budou chodit na e-mail jednou týdně
Veškeré osobní informace jsou soukromé a slouží pouze pro spojení s manažerem