Rezidence "Luka Living"

Rezidence Luka Living je ekologický projekt s nízkou energetickou náročností (kategorie A), který se nachází na Praze 5, a to je naprosto unikátní nabídka po celé České republice.

Rezidence Luka Living je ekologický projekt s nízkou energetickou náročností (kategorie A), který se nachází na Praze 5, a to je naprosto unikátní nabídka po celé České republice.

Na 15 podlažích budovy se nacházejí desítky komfortních bytů c moderními spotřebiči a luxusním nábytkem vyrobeným na zakázku. Ke každému bytu patří prostorná terasa (do 105 m2), a některé z nich jsou navíc vybavené saunou a krbem. V blízkosti rezidence - velký přírodní park Prokopské údolí, který je ideální pro procházky, sport a setkání s přáteli. 

4

Luka Living se nachází pouze v 15 minutech metrem od centra města, a zabere Vám jen 2 minuty chůze, abyste se dostali do parku. Byty jsou plně zařízené, vybavené speciálním systémem odhlučnění, a v interiéru uvidíte mnoho originálních řešení.

Objekt je s recepcí 24/7, k dispozici je hlídané podzemní parkoviště a dobíjecí stanice pro elektromobily. V této oblasti je rozvinutá infrastruktura - k budově přiléhá nákupní centrum, v blízkosti se nachází základní škola, dětské hřiště, školka, knihovna, metro, zimní stadion, kluziště, cyklostezky a plavecký bazén. Je zde rovněž bohatý výběr restaurací, fitness klubů a lékáren.

Rezidence Luka Living získala ocenění "Realitní projekt roku 2016", stejně jako "Český energetický a ekologický projekt, stavba a inovace roku 2015". Pro nájemníky to znamená značné úspory na elektrické energii. Ve stejné době, nízká spotřeba elektrické energie má pozitivní vliv na okolní prostředí, a pro větší podporu ekologie kontejnery pro třídění odpadu jsou umístěny na každém patře bytového komplexu. Komplex je rovněž vybaven systémem rekuperace vzduchu, díky které je v chladnějších měsících nájemníci budou cítit maximálně pohodlně.

Dostávejte nové nabídky

s aktuálními variantami bytů k pronájmu v Praze

varianty Vám budou chodit na e-mail jednou týdně
Veškeré osobní informace jsou soukromé a slouží pouze pro spojení s manažerem